2.06.2020

Zebranie (on-line) OWL PTN 27-06-2020 (sobota) godzina 10:00

Zarząd Oddziału Wielkopolsko-Lubuskiego pragnie poinformować Państwa o planach związanych z aktywnością Polskiego Towarzystwa Neurologicznego a Oddziału Wielkopolsko-Lubuskiego Towarzystwa w szczególności.

W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną wszystkie zebrania i spotkania naukowe zostały odwołane, podobnie nie jest również możliwe na razie przeprowadzenie wyborów w oddziałach PTN oraz wybór delegatów na odwołany decyzją Zarządu Głównego XXIV Zjazd PTN w Lublinie, planowany na wrzesień bieżącego, 2020 roku. Zjazd ten najpewniej odbędzie się we wrześniu 2021.
Spotkania Oddziału Wielkopolsko-Lubuskiego są również wstrzymane do momentu, aż sytuacja w kraju ulegnie normalizacji.
Nie mniej jednak obecnie odbywają się liczne spotkania naukowe online, w których warto brać udział.
PTN prowadzi edukację w formie webinariów organizowanych przez zespół redakcyjny portalu www.neuroedu.pl. Zaplanowane zostały stałe terminy - każda środa o godz. 19.00 - 21.00 i każdy piątek 19.00-20.00. Całość webinariów będzie rejestrowana i możliwa do obejrzenia na stronie www.neurodeu.pl. W czasie każdego spotkania można zadawać ekspertom pytania w formie chatu a webinary gromadzą sporą grupę zainteresowanych.

Nie ma też możliwości zorganizowania zebrania Oddziału w celu prezentacji przypadków.
Wszystkim osobom, dla których taka prezentacja jest ważna (np. dla potrzeb realizacji programu specjalizacji), proponujemy organizację telekonferencji z wykorzystaniem platformy do telekonferencji ZOOM (www.zoom.us). Podczas telekonferencji osoby chętne mogą zaprezentować interesujące przypadki. Planowany czas na przedstawienie to 10 minut (krótko i na temat), po prezentacji 5 minut na dyskusję.
Zebranie planowane jest na 27-06-2020 (sobota) godzina 10:00-11:30.  Czas zależny od liczby przypadków.


Link do telekonferencji zostanie przesłany później.

Pozdrawiamy serdecznie i życzymy dużo zdrowia,
prof. dr hab. n. med. Radosław Kaźmierski  - Prezes OWL PTN
i
dr n. med. Jan P. Mejnartowicz  - Sekretarz OWL PTN

Brak komentarzy: