5.02.2024

Składki członkowskie za 2024 rok

Szanowni Państwo,

Pragniemy przypomnieć, że z początkiem każdego roku nakłada się na nas obowiązek wniesienia składki członkowskiej do PTN. Ostateczny termin uregulowania składki za rok 2024 mija 31 marca 2024 roku.

Serdecznie zachęcamy do dokonania opłaty, tym bardziej że decyzją Zarządu Głównego PTN aż 70% (wcześniej 50%) składki jest przekazywane na konto naszego Oddziału.

Kwota składki wynosi zaledwie 100 PLN dla członków z tytułem specjalisty (w tym również dla osób z pierwszym stopniem specjalizacji zdobytym według poprzedniego systemu) oraz 50 PLN dla osób, które są w trakcie procesu specjalizacji.

Członkostwo w naszym zacnym towarzystwie naukowym zapewnia dostęp do on-line prenumeraty dwóch renomowanych czasopism recenzenckich: "Neurologia i Neurochirurgia Polska", publikującego prace oryginalne i przeglądowe w języku angielskim, oraz "Polskiego Przeglądu Neurologicznego", będącego nieocenionym źródłem wiedzy dla lekarzy specjalizujących się w naszej dziedzinie.

Opłaty dokonać można dokonywać on-line. Po zalogowaniu na stronę ptneuro.pl należy wejść w zakładkę MOJE KONTO, następnie kliknąć w link PRZEJDŹ DO SKARBNIKA. Po uruchomieniu SKARBNIKA proszę otworzyć "Profil", gdzie znajdują się Państwa dane — z tego miejsca mogą Państwo opłacić składkę członkowską. 

Z wyrazami szacunku,

Jan P. Mejnartowicz, Sekretarz Zarządu Oddziału Wielkopolsko-Lubuskiego PTN

Brak komentarzy: